
XPGDWT - U1-0000-00FE2
LED-uri albe White 5700 K 90 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Descriere
XLAMP® XP - LED -urile G3 sunt optimizate pentru aplicații direcționale, mari - aplicații de iluminat Lumen, unde eficacitatea și controlul optic sunt critice, cum ar fi calea, portabilă și horticultură. Platforma XP compactă și dovedită de 3,45 mm are un ecosistem excelent de optică și soluții de sistem disponibile, permițând producătorilor de iluminat să simplifice procesul lor de proiectare și să scurteze timp în piață.
XP - LED -urile G3 sunt disponibile în și două versiuni diferite de alb și Royal Blue: Standard & S Line. XP - G3 Photo Red este disponibil în versiunea liniei S. Versiunea Standard alb oferă cel mai bun - în - clasa TM - 21 durata de viață și stabilitatea culorilor în timp. Versiunile de linie S ale albe, Royal Blue și Photo Red oferă o eficiență îmbunătățită, cea mai bună - în - Rezistența sulfului de clasă și un sistem mai bun - fiabilitate la nivel prin comutarea și întunecarea ciclurilor. Cu aceste versiuni de linie S, LED -ul Cree oferă o tehnologie LED de mare putere, care este optimizată atât pentru aplicațiile de iluminat generale, cât și pentru horticulturi, unde senzorii și comutarea devin comune.
În acest document, termenii alb, roșu albastru și roșu denotă albă, albastru regal sau foto roșu XP - LED -ul G3, fără a ține cont de caracteristicile sale standard sau de linia sa. Termenii standard și linia S sunt utilizate atunci când este necesar pentru a diferenția performanța LED -ului standard XP - G3 din LED -ul XP - G3 cu opțiunea S LINE.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 122 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 125 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.7 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 2,26 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Galben |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | XLAMP XP - G3 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0,003527 oz |
Tag-uri populare: XPGDWT - U1 - 0000-00FE2, China XPGDWT-U1-0000-00FE2 Producători, furnizori, fabrică, Pentru LED CREE, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







