
C503B - rcn - cw0z0aa1
LED -uri cu o singură culoare LED rotundă roșie
Descriere
LED -urile rotunde oferă o putere superioară de lumină pentru o lizibilitate excelentă în lumina soarelui și performanțe de încredere. Acestea oferă o ieșire de lumină extrem de stabilă pe perioade lungi de timp. Aceste lămpi sunt realizate cu o epoxidică optică avansată - epoxidică, oferind o umiditate superioară și o performanță ridicată - - Performanță de rezistență în aplicații de semnal exterior și semn.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri roșii |
| Stil de montare: | Prin gaură |
| Pachet / caz: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 624 nm |
| Culoarea iluminării: | Roşu |
| If - înainte curent: | 20 MA |
| Vf - tensiune înainte: | 2.1 V |
| Evaluarea puterii: | 130 MW |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 5 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | C503B - rcn |
| Ambalaj: | Vrac |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 8,8 mm |
| Dimensiunea LED -ului: | T -1 3/4 (5 mm) |
| Lungime: | 5,8 mm |
| Intensitate luminoasă: | 5100 MCD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 30 ° |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Lăţime: | 5,8 mm |
| Greutate unitară: | 0.012900 oz |
Tag-uri populare: C503B - rcn - CW0Z0AA1, China C503B - rcn - CW0Z0AA1 Producători, furnizori, fabrică, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, Xtetary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







