
XPEBBL - L1-0000-00Y01
LED -uri de culoare unică albastru, 30,6lm
Descriere
LED -ul XLAMP® XP - E2 se bazează pe performanța fără precedent a XP -ului original - e prin creșterea ieșirii lumenului de până la 20%, oferind în același timp o sursă de punct LED unic pentru un control optic precis. LED -ul XP - E2 împărtășește aceeași amprentă ca XP -ul original - E, oferind o cale de actualizare perfectă către mai mulți lumeni și/sau o eficiență mai mare, în timp ce scurtează ciclul de proiectare pentru clienții XP existenți.
XLAMP XP - LED -urile E2 sunt alegerea ideală pentru aplicațiile de iluminat, unde sunt necesare o ieșire ridicată a luminii și eficacitatea maximă, cum ar fi lămpi cu LED -uri, exterior, portabil, direcțional interior, vehicul de urgență sau arhitectură.
LED -ul XP - E2 oferă o opțiune S Line Far Red. În acest document, termenul de roșu mult denotă LED -ul FAR RED - E2, fără a ține cont de eficacitatea acestuia. Termenii Far Red și linia S Far Red sunt folosiți atunci când este necesar pentru a diferenția performanța liniei XP - E2 S LED -ul roșu departe de LED -ul XP - E2 fără opțiunea de linie S.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albastre |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 485 nm |
| Culoarea iluminării: | Albastru |
| Flux luminos/flux radiant: | 30,6 LM |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 3.1 V |
| Evaluarea puterii: | 3 W |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | Xpebbl |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Înălţime: | 2,26 mm |
| Dimensiunea LED -ului: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 150 C |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 135 ° |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Greutate unitară: | 0,007863 oz |
Tag-uri populare: XPEBBL - l1 - 0000-00Y01, China XPEBBL-L1-0000-00Y01 Producători, furnizori, fabrică, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Pentru LED CREE, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







