
XBDAWT-00-0000-00000000EE1
White LEDS White 6500 K 75 - CRI, seria XLAMP XB-D
Descriere
LED -ul XLAMP® XB - D aduce următorul - performanță de generare, preț și dimensiune la toate aplicațiile de iluminare cu LED -uri. Amprența XB - d D'S permite modele mai mici cu tablouri dens ambalate pentru o mai bună amestecare și concentrare a luminii. XB - D împărtășește amprenta comună și designul uniform al pachetului în toate configurațiile albe și de culoare, simplificarea plăcii și a modelelor optice pentru multe sisteme LED. XB - D este optimizat la costul sistemului mai mic în orice aplicație de iluminare, de la iluminatul interior și exterior la iluminatul arhitectural și de transport.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 6500 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 114 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.9 V |
| Evaluarea puterii: | 3 W |
| Lungime: | 2,45 mm |
| Lăţime: | 2,45 mm |
| Înălţime: | 1,84 mm |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,17 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | XB - d alb |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 2,45 mm x 2,45 mm x 1,84 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Vr - tensiune inversă: | 5 V |
| Greutate unitară: | 0,007137 oz |
Tag-uri populare: XBDAWT-00-0000-00000000EE1, China XBDAWT-00-0000-00000000EE1 Producători, furnizori, fabrică, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BB7C3CE53, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pentru LED CREE, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, Xtetary-00-0000-000000N03, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







