
Descriere
Media Well NLDD - H și LDDS - H Furnizările de alimentare cu LED -uri DC/DC sunt drivere cu LED -uri de intrare DC care pot fi aplicate la echipamentele de iluminat din 48VDCsau 24VDCse utilizează sau utilizat cu produse de iluminat pentru aplicații cu autobuz DC. Media Well NLDD - H și LDDS - H DC/DC Sursele de alimentare LED au un pas - design în jos, convertind 48vDCTensiunea de intrare în ieșirea de curent constant și apoi conduceți direct module LED. Cu o varietate de curenți de ieșire, aceștia sunt potriviți pentru iluminatul comercial sau pentru iluminatul de iluminat interior Office. NLDD - H oferă stilul de pin și conexiunea de ieșire a stilului de sârmă, în timp ce LDDS - H oferă numai stil de sârmă. Aceste dispozitive respectă reglementările de iluminare EN61347/EAC TP TC 004 și EMC EN55015/EAC TP TC 020 și se conformează cu SELV (<60VDC) și clasa a III -a.
Caracteristici
Ldds - h
- Dc/dc pas - convertor în jos
- 250mA până la 1000mA Ieșire constantă de curent constant
- 12VDCla 56VDC(48V tipic) Tensiune de intrare largă
- 2VDCla 45VDCLED -ul larg de ieșire a tensiunii șirului înainte
- Eficiență ridicată de până la 96%
- Construit - în filtrul EMI, respectă EN55015
- 3-in-1 întunecare și control la distanță de pornire/oprire
- Scurtcircuit / peste temperatură / peste protecții curente
- Răcire prin convecție aeriană gratuită
- Dimensiunea compactă și complet încapsulată
- Potrivit pentru conducerea iluminării LED
- Cinci - garanție de an
Nldd - h
- Dc/dc pas - convertor în jos
- 350mA până la 1400mA Ieșire constantă de curent constant
- 10VDCla 56VDC (59VDCmaxim) Tensiune de intrare largă
- 6VDCla 52VDCTensiune de avansare a LED -ului de ieșire largă
- Eficiență ridicată de până la 96%
- Respectă reglementările EN61347 și EN55015
- Construit - în PWM și la distanță On/Off Control
- Scurtcircuit / protecții peste temperatură peste
- Răcire prin convecție aeriană gratuită
- Site complet încapsulat și compact
- Potrivit pentru conducerea LED -urilor de iluminare
- Trei garanție -
Aplicații
Ldds - h
- Iluminare sursă de baterie DC
- Iluminare portabilă
- Iluminat comercial
- Iluminare de piese DC 48V
- Iluminare peisaj DC 24V
- Adaptoare de piese stucchi
- Aplicații de clasa III (SELV)
Nldd - h
- Iluminare sursă de baterie DC
- Iluminare portabilă
- Iluminat comercial
- Iluminare de piese DC 48V
- Iluminare peisaj DC 24V
- Aplicații de clasa III (SELV)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare cu LED |
| ROHS: | Detalii |
| Mod de funcționare: | Curent constant (CC) |
| Curent de ieșire - canal 1: | 1.05 A |
| Tensiune de ieșire - canal 1: | 6 VDC la 52 VDC |
| Putere de ieșire: | 60 W |
| Tensiune de intrare: | 10 VDC la 56 VDC |
| Întunecare: | Cu întunecare |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Stil de montare: | Montare a panoului |
| Lungime: | 32,1 mm (1.264 in) |
| Lăţime: | 20,5 mm (0,807 in) |
| Înălţime: | 12,5 mm (0,492 in) |
| Industrie: | Industrial |
| Serie: | Nldd - h |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Dimensiuni: | 32,1 mm x 20,5 mm x 12,5 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 50 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Cadru deschis/închis: | Închis |
| Ambalaj: | Tub |
| Produs: | Surse de alimentare cu LED |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare cu LED |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 15 |
| Subcategorie: | Surse de alimentare |
| Greutate unitară: | 0,550274 oz |
Tag-uri populare: NLDD-1050H, China NLDD-1050H Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







