
Sdr -240-24
Surse de alimentare cu feroviar DIN 240W 24V 10A W\/PFC Funcție
Descriere
MEAN WELL 240W DIN Power Supplies are single output industrial power supplies that feature a built-in active PFC function (PF>0. 93); Eficiență de 93% și disipare a puterii scăzute; protecții pentru scurtcircuit, suprasarcină, peste tensiune și peste temperatură; Circuitul de limitare a curentului constant încorporat; și 150% capacitate maximă de încărcare. Sursa de alimentare medie de 240W se răcește prin convecție aeriană gratuită și poate fi instalată pe căile ferate DIN -35\/7.5 sau 15.
Caracteristici
- Eficiență ridicată 94% și disipare a puterii scăzute
- Capacitate de încărcare maximă de 150%
- Built-in active PFC function, PF>0.93
- Scurtcircuit \/ suprasarcină \/ peste tensiune \/ protecție peste temperatură
- Răcire prin convecție aeriană gratuită
- Poate fi instalat pe căile ferate din DIN -35\/7.5 sau 15
- UL 508 (echipamente de control industrial) aprobat
- Ro 61000-6-2 (ro 50082-2) nivel de imunitate industrială
- Contact de releu DC OK încorporat
- Test 100% complet de ardere a sarcinii complete
- 3 ani garanție
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare pentru căi ferate |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | Comutarea consumabilelor |
| Tip de intrare: | 1- fază \/ fază unică |
| Putere de ieșire: | 240 W |
| Tensiune de intrare: | 88 VAC la 264 VAC, 124 VDC la 370 VDC |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Tensiunea de ieșire-canal 1: | 24 VDC |
| Canchetă curentă de ieșire 1: | 10 A |
| Industrie: | Industrial |
| Lungime: | 113,5 mm (4,469 in) |
| Lăţime: | 63 mm (2,48 in) |
| Înălţime: | 125,2 mm (4.929 in) |
| Serie: | Sdr -240 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Stil de montare: | Muntele feroviar |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare pentru căi ferate |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 12 |
| Subcategorie: | Sursa de alimentare AC-DC |
| Partea # Alias: | Limf 240-23 B24 Limf 240-23 b 24- ex lif 240-10 b24r2 |
| Greutate unitară: | 2.271 lbs |
Tag-uri populare: SDR -240-24, China SDR -240-24 Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







