
Descriere
Seria ELG-240 este un driver cu LED-uri AC/DC de 240W, care prezintă tensiunea constantă de mod dual și ieșirea cu curent constant. ELG-240 funcționează de la 100 ~ 305VAC și oferă modele cu o tensiune diferită cuprinsă între 24V și 54V. Datorită eficienței ridicate de până la 93%, cu Desianul fără pete, întreaga serie este capabilă să funcționeze pentru -40 'grad ~ +90 temperatura cazului de grad sub convecția Freeair. Proiectarea carcasei metalice și a nivelului de protecție împotriva intrării LP67/P65 permite ca acest seriest să se potrivească atât aplicațiilor interioare, cât și exterioare. ELG-240 este echipat cu diverse opțiuni de funcție, cum ar fi metodologii de ascensiune, astfel încât să ofere flexibilitatea optimă a proiectării pentru sistemul de iluminare cu LED-uri.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare cu LED |
| ROHS: | Detalii |
| Mod de funcționare: | CV + CC |
| Curent de ieșire - canal 1: | 10 A |
| Tensiune de ieșire - canal 1: | 24 VDC |
| Putere de ieșire: | 240 W |
| Tensiune de intrare: | 100 VAC până la 305 VAC, 142 VDC la 431 VDC |
| Întunecare: | Fără întunecare |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Stil de montare: | Mount șasiu |
| Lungime: | 244 mm (9.606 in) |
| Lăţime: | 71 mm (2,795 in) |
| Înălţime: | 37,5 mm (1.476 in) |
| Industrie: | Industrial |
| Standard: | FC |
| Serie: | ELG-240-V |
| Rating IP: | IP67 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 90 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Cadru deschis/închis: | Închis |
| Produs: | Surse de alimentare cu LED |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare cu LED |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 12 |
| Subcategorie: | Surse de alimentare |
| Greutate unitară: | 2,690 lbs |
Tag-uri populare: ELG-240-24-3Y, China ELG-240-24-3Y Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







