
L1HX-4070200000000
LED-uri albe albe 4000 K 70-cri, Luxeon HL2X
Descriere
Luxeon HL2X este un emițător ridicat de putere -, conceput special pentru aplicații exterioare și industriale, cum ar fi luminile stradale și luminile High Bay. Pachetul este conceput pentru a oferi o ieșire superioară, eficacitate, stabilitatea culorilor și longevitate, indiferent de aplicație sau mediu. Luxeon HL2X utilizează un pachet standard 3535 din industrie cu o amprentă cu 3 dungi. Această compatibilitate permite o conversie eficientă și mai simplă la Luxeon HL2X mai performant de pe orice altă platformă similară.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1414 (3535 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 4000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 320 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.83 V |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 2,27 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,15 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | Luxeon HL2X |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Lumileds |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: L1HX-4070200000000, China L1HX-4070200000000 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







