
L 128-2780 CA3500001
LED WHITE 2700 K 80- CRI, LUCUIT 2835 LINE
Descriere
Luxeon 2835 Architectural este o colecție de dispozitive compacte care permite libertatea proiectării și oferă o soluție de sistem superioară superioară atunci când un proiect necesită o ieșire mare a lumenului și o eficacitate bună. Cu o amprentă standard a industriei, Luxeon 2835 Architectural este actualizarea perfectă pentru alte 2835 de produse și alte oferte comune de energie medie. Luxeon 2835 Architectural este vizat culorilor pentru nevoile aplicațiilor și oferă eficacitate și fiabilitate pentru o varietate de aplicații.
Specificații
| Atribute de produs | Valoarea proprietății |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED alb |
| ROHS: | Mai multe informații |
| produs: | LED -uri albe |
| Stil de instalare: | SMD\/SMT |
| Pachet\/caz: | 2835 |
| Culoare de iluminare: | Alb cald |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos\/flux radiant: | 55,8 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghi de afișare: | 120 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 120 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 3 V |
| Evaluarea puterii: | 360 MW |
| lungime: | 3,5 mm |
| lăţime: | 2,8 mm |
| ridicat: | 0. 7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiunea obiectivului: | 2,95 mm x 2,48 mm |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| serie: | Luxeon 2835 c |
| Pachet: | Tambur |
| marcă comercială: | Lumileds |
| Sensibilitate la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea de ambalare din fabrică: | 4000 |
| Subcategorii: | LED -uri |
| Numele mărcii: | Luxeon 2835 |
| tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Greutate unitară: | 106.283 mg |
Tag-uri populare: L 128-2780 CA3500001, China L 128-2780 CA3500001 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







