
L1cu -3080000000000
LED -uri albe 3000 K 80- CRI, Luxeon Cz Color
Descriere
Luxeon CZ Color Line este un portofoliu avansat optic de leduri de culoare și alb. Proiectată pentru a maximiza Punch, linia de culoare Luxeon CZ este soluția LED optimă pentru aplicații de arhitectură, divertisment și de urgență pentru vehicule de urgență.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD\/SMT |
| Pachet \/ caz: | 0808 (2020 Metric) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă\/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos\/flux radiant: | 95 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 350 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 2.75 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 2 mm |
| Lăţime: | 2 mm |
| Înălţime: | 0. 8 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 135 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | Color Luxeon CZ |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Lumileds |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Greutate unitară: | 0. 005046 oz |
Tag-uri populare: L1CU -3080000000000, China L1CU -3080000000000 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
O pereche de:L1cu -4080000000000
Următoarea:L1cu -2780000000000
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







