
Descriere
Linia de culoare Luxeon C este un portofoliu avansat optic de leduri de culoare și alb. Proiectată pentru amestecarea impecabilă a culorilor, linia de culoare Luxeon C are o distanță focală pentru toate culorile, ceea ce oferă modele de radiații consistente din optică secundară și maximizează eficiența optică. Cu un design scăzut al cupolei, menține dimensiunea efectivă a sursei mici, îmbunătățind în același timp extracția luminii. Proiectată pentru amestecare netedă a culorilor și pumn maxim, linia de culoare Luxeon C este soluția LED optimă pentru arhitectură, divertisment și aplicații de iluminare a vehiculelor de urgență.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 0808 (2020 Metric) |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 117 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 150 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.75 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 2 mm |
| Lăţime: | 2 mm |
| Înălţime: | 1,35 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 135 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | Luxoon c |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | Lumileds |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0.029505 oz |
Tag-uri populare: L1C1-5070000000000, China L1C1-5070000000000 Producători, furnizori, fabrică, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







