
Descriere
Linia LUXEON 3535L se laudă cu eficacitatea și fiabilitatea cerute de piețele de iluminare interioară și exterioară. Oferă performanțe optimizate în combinație cu calitatea luminii necesară pentru aplicațiile cu surse de lumină distribuite în trei niveluri de performanță.
Pe lângă faptul că oferă combinații de temperatură de culoare și de redare a culorilor corelate specificate, linia LUXEON 3535L este disponibilă în trei produse:
LUXEON 3535L – Flux de intrare și eficacitate
LUXEON 3535L HE – Flux mediu și eficacitate
LUXEON 3535L HE Plus – Flux ridicat și cea mai mare eficacitate
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categoria de produs: | LED-uri albe |
| RoHS: | Detalii |
| Produs: | LED-uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / Carcasa: | 3535 |
| Culoare iluminare: | Alb rece |
| Lungime de undă/Temperatura de culoare: | 5700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 52 lm |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghi de vizualizare: | 115 de grade |
| Dacă - Redirecționează curent: | 100 mA |
| Vf - Tensiune directă: | 2.8 V |
| Putere nominală: | 280 mW |
| Lungime: | 3,7 mm |
| Lăţime: | 3,5 mm |
| Înălţime: | 0,8 mm |
| Temperatura minima de functionare: | - 40 C |
| Temperatura maxima de functionare: | + 105 C |
| Culoare lentile: | Nuanțat |
| Dimensiuni lentile: | 3 mm |
| Forma lentilei: | Rotund plat |
| Transparența obiectivului: | Difuzată |
| Serie: | Linia LUXEON 3535L |
| Ambalare: | Tambur |
| Marca: | Lumileds |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tip produs: | LED-uri albe |
| Cantitate pachet din fabrică: | 5000 |
| Subcategorie: | LED-uri |
| Nume comercial: | LUXEON |
| Tip: | LED-uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0,082453 oz |
Tag-uri populare: l135-5780ca35000p1, China l135-5780ca35000p1 producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







