
L130-5780HE1400002
LED-uri albe albe 5700 K 80-cri, Luxeon 3014
Descriere
Luxeon 3014 are o dimensiune compactă a pachetului de 3,0 mm x 1,4 mm x 0.70mm - ideală pentru realizarea unei ieșiri uniforme de lumină unde spațiul este limitat, cum ar fi aplicații liniare, iluminare cu tuburi și semnalizare. Luxeon 3014 este fierbinte - Culoare vizată la o temperatură de joncțiune de 65 de grade, asigurând consistența culorii și respectarea standardelor ANSI în condiții de operare.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Lumileds |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3014 |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 28 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 116 ° |
| If - înainte curent: | 60 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 3.1 V |
| Evaluarea puterii: | 186 MW |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 1,4 mm |
| Înălţime: | 0,75 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | Luxeon 3014 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Lumileds |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 3000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Luxoon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0,008122 oz |
Tag-uri populare: L130-5780HE1400002, China L130-5780HE1400002 Producători, furnizori, fabrică, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
O pereche de:L150-57705030000S0
Următoarea:L1C1-5070000000000
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







