
XPEBWT - L1-0000-00EE2
LED-uri albe White 5700 K 70-CRI, XLAMP XPEBWT
Descriere
LED -ul XLAMP® XP - E2 Torch oferă o ieșire Lumen similară cu LED -ul XLAMP XP - G, dar în sursa optică mai mică a LED -ului XP - E2. Împreună cu un rating maxim mai mare de curent decât XP - E2 și Binning de culoare simplificat, LED -ul cu torță XLAMP XP -E2 este complet optimizat pentru o gamă largă de aplicații de iluminat portabil.
CARACTERISTICI
• Disponibil în alb rece • Continuat la 25 de grade
• Curent de acționare maximă: 1,5 A
• Rezistență termică scăzută: 5,8 grade /w
• Unghiul larg de vizualizare: 125 grade
• Durata de viață nelimitată la mai puțin sau egală cu 30 grade /85% RH
• Reflow Solderabil - jedec j - STD - 020C compatibil
• Cale termică neutră electric
• Conform ROHS
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 114 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 110 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.93 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 3,45 mm |
| Lăţime: | 3,45 mm |
| Înălţime: | 2,26 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,06 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Apă limpede |
| Serie: | Xpebwt |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | Cree a condus |
| Configurare: | Singur |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 1000 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Greutate unitară: | 0,003527 oz |
Tag-uri populare: XPEBWT - l1 - 0000-00EE2, China xpebwt-l1-0000-00EE2 Producători, furnizori, fabrică, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pentru LED CREE, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







