
XHP50D-00-0000-0D0UG40DV
LED-uri albe White 6000 K 90-cri, XLAMP XHP50D
Descriere
LED -urile XLAMP® XHP50.3 sunt a treia generație de LED -uri de mare putere extremă, care oferă cea mai bună densitate a lumenului, fiabilitate și control optic disponibil în dimensiunea lor. Utilizând avantajele familiei XHP, producătorii de iluminat își pot reduce semnificativ costul sistemului, folosind mai puține optice, PCB -uri și chiuvete de căldură decât este posibil cu LED -uri standard.
LED -urile de familie XHP a treia generație oferă performanțe optice îmbunătățite față de generațiile anterioare, împreună cu o nouă versiune de înaltă intensitate a XHP50. Intensitatea mare XHP50.3 oferă dublă intensitate pentru proiectele XHP50 existente.
LED -urile XLAMP XHP50.3 sunt optimizate pentru aplicații de iluminat interioare exterioare și premium, care necesită cantități mari de putere de lumină de la corpuri de iluminat mici, cum ar fi stadion, zonă exterioară și lumina arhitecturală.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 2020 (5050 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 6000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 930 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 3 A, 1.5 A |
| Vf - tensiune înainte: | 6 V, 12 V |
| Lungime: | 5 mm |
| Lăţime: | 5 mm |
| Înălţime: | 3,58 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 150 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 5,7 mm x 0,56 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Serie: | XHP50D |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | Cree a condus |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
Tag-uri populare: XHP50D-00-0000-0D0UG40DV, China XHP50D-00-0000-0D0UG40DV Producători, Furnizori, Fabrica, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JK3030AWT-00-0000-000B0BL465E, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XQERED-H0-0000-000000401, XTEAWT-00-0000-00000000DF5
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







