
Descriere
Sursele medii de alimentare cu șină MDR AC-DC DIN sunt de 10W până la 96W surse de alimentare ultra subțiri într-o carcasă din plastic. Sursele medii de alimentare cu șină MDR AC-DC DIN sunt o intrare universală de curent alternativ / gamă completă și scurtcircuit, suprasarcină și protecție supratensiune. MDR prezintă un consum de energie fără sarcină<0.75W to 1W.
Caracteristici
- Carcasă din plastic, Ultra Slim
- Intrare universală de curent alternativ / gamă completă
- Fără consum de energie de încărcare<0.75W to 1W
- Asamblați pe șinele industriale TS -35 / 7.5 sau 15
- Funcție PFC activă încorporată
- DC OK SEMNAL OUTPUT (MDR -10/20)
- Contact de releu DC OK (MDR -40/60/100)
- Clasa I, Div 2 Locații periculoase T4 (MDR -40/60)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare pentru căi ferate |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | Comutarea consumabilelor |
| Tip de intrare: | 1- fază / fază unică |
| Putere de ieșire: | 41 W |
| Tensiune de intrare: | 85 VAC la 264 VAC, 120 VDC la 370 VDC |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Tensiunea de ieșire-canal 1: | 24 VDC |
| Canchetă curentă de ieșire 1: | 1.7 A |
| Industrie: | Industrial |
| Lungime: | 100 mm (3,937 in) |
| Lăţime: | 40 mm (1,575 in) |
| Înălţime: | 90 mm (3,543 in) |
| Serie: | Mdr -40 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Stil de montare: | Muntele feroviar |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare pentru căi ferate |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 42 |
| Subcategorie: | Sursa de alimentare AC-DC |
| Greutate unitară: | 12 oz |
Tag-uri populare: MDR -40-24, China MDR -40-24 Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
O pereche de:Hdr -150-24
Următoarea:Mdr -60-24
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







