
GW QSLMS1.SM - H7H9-XX32-1
Φv=37.5 ... 42.0 lm, mountingMethode: sdcm 3, 5700 k (if=65 mA)
Descriere
OSCONIQ® S 3030 GW QSLMS1.SM OSCONIQ® S 3030 este un pachet de înaltă eficacitate pentru aplicațiile profesionale interioare. Utilizează tehnologia Sapphire Flip Chip și tehnologia specială de fosfor pentru a atinge performanțe și mai mari decât înainte. Oferă o fiabilitate excelentă și vine într -un factor de formă standard pentru a activa scăderea - în înlocuitori.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb smt
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 41.4 lm @ 4000 k
- eficacitate luminoasă: tip . 235 lm/w @ 4000 k
Aplicație -: Potrivit pentru iluminare generală
- Diminuitate profundă stabilă la curentul de conducere scăzut de la 1MA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 37,5 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 65 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.71 V |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,75 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Serie: | GW QSLMS1.SM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Configurare: | Singur |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 4000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | OSCONIQ |
| Partea # Alias: | Q65113A9603 |
Tag-uri populare: GW QSLMS1.SM - H7H9 - XX32-1, China GW QSLMS1.SM-H7H9-XX32-1 Producători, furnizori, fabrică, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, SFH 4726AS, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







