
GW P9LR38.PM - M4M8-XX53-1
Φv=210.0 ... 260.0 lm, 5000 k (dacă=45 mA)
Descriere
DURIS® S 5050 GW P9LR38.PM Ultima generație de LED -uri Duris® S 5050 oferă o performanță impresionantă de eficacitate combinată cu realizarea DLC Premium Lifetime. Acest pachet 5050 Leadframe oferă clienților o soluție perfectă pentru proiecte de iluminat de înaltă eficacitate și compacte pentru iluminatul profesional în aer liber; High - golfuri, faruri, lumini de zonă, lumini de inundație.
Aplicații
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -50 (min.)
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- flux luminos: tip . 219 lm @ 4000 k @ 25 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 210 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 45 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 22 V |
| Lungime: | 5 mm |
| Lăţime: | 5 mm |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 4,55 mm x 4,55 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Serie: | Duris S5050 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 2000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Partea # Alias: | Q65115A0135 |
Tag-uri populare: GW P9LR38.PM - M4M8 - XX53-1, China GW P9LR38.PM-M4M8-XX53-1 Producători, furnizori, fabrică, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., LY R976 PS 36 0 20 R18, PLT5 520dB p, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







