
GW DASPA2.UC - HTJR-5C8G-1
Φv=39 ... 56 lm, 6500 k (dacă=100 mA)
Descriere
OSCONIQ® P 2226 GW DASPA2.UC
Ridicat - eficacitate MID - LED de putere cu durată de viață lungă, de asemenea, la curenți mari și temperaturi ridicate de joncțiune.
Aplicații
- arhitectură
- Arhitectură / Garden Lighting (LED & Laser)
- Iluminare medicală
- terapie foto
Caracteristici
- pachet: pachet smt
- Typ. Radiație: 120 grade
- Temperatura culorii: 6500k - 7500 k
- cri: 60 (min.), 67 (tip.), R9: -50 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 42 lm @ 6500 k
- eficacitate luminoasă: tip . 150 lm/w @ 6500 k
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Pachet / caz: | 1009 (2723 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb răcoros |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 6500 K |
| Intensitate luminoasă: | 11 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 42 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 60 |
| Unghiul de vizualizare: | 130 ° |
| If - înainte curent: | 100 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.9 V |
| Evaluarea puterii: | 290 MW |
| Lungime: | 2,6 mm |
| Lăţime: | 2,2 mm |
| Înălţime: | 1,25 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 120 C |
| Serie: | GW DASPA2.UC |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 1200 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | OSCONIQ |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Partea # Alias: | Q65112A8367 |
Tag-uri populare: GW DASPA2.UC - HTJR - 5C8G-1, China GW DASPA2.UC-HTJR-5C8G-1 Producători, furnizori, fabrică, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, componente LED, PLT5 520EB p, SFH 4713a, SFH 4726AS, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







