
Gw cssrmu.cm - m4m9-xx38-1
Φv=210 ... 270 lm, 2700 k (dacă=700 mA)
Descriere
Oslon® Square GW CSSRMU.CM
Piața Oslon cu un model de radiație îmbunătățit și o culoare superioară - peste - performanță unghiulară. Cele mai multe compacte High - LED de putere cu o robustete superioară bine cunoscută, fiabilitate ridicată, viață lungă - timp și rezistență termică scăzută.
Aplicații
- divertisment
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 4000 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 238 lm @ 3000 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 121 lm/w @ 3000 k, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3 mm x 3 mm x 2,02 mm |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Intensitate luminoasă: | 79 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 245 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.8 V |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,02 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,79 mm x 1,48 mm |
| Forma obiectivului: | Rotund, cupolă |
| Serie: | GW CSSRMU.CM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Partea # Alias: | GW CSSRMU.CM - M4M9-XX38-1-700-R33 Q65113A6810 |
Tag-uri populare: GW CSSRMU.CM - M4M9 - XX38-1, China GW CSSRMU.CM-M4M9-XX38-1 Producători, furnizori, fabrică, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLPT9 450lc e, PLT5 520dB p, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







