
Gw cssrm4.hw - sjsm - h7h8-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.75 μmol/s (dacă=700 mA)
Descriere
Oslon® Square GW CSSRM4.HW
Noua generație de alb Horti Square Oslon, cu un flux de foton, binning fierbinte pentru o potrivire mai atentă cu temperaturile tipice de funcționare. Cu o luminozitate mai mare, maximizează eficacitatea fluxului de fotoni la nivelul sistemului pentru aplicațiile de horticultură. Spre deosebire de LED -urile albe convenționale, LED -urile albe Horti ale AMS OSRAM utilizează o soluție de fosfor personalizată concepută pentru a facilita creșterea fototonilor roșii non - convertiți pentru a oferi o eficacitate superioară a nivelului de fixare. În plus, acest LED de putere ridicat - oferă o fiabilitate excelentă, o durată de viață lungă, robustete dovedită și rezistență termică scăzută într -o amprentă compactă.
Aplicații
- Agricultură și horticultură
- divertisment
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMD cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- radiant flux ( @ 700ma): type . 1207 mw @ 25 grade; Typ . 1159 mw @ 85 grade
- eficiență radiantă ( @ 700ma): tip . 59.4% @ 25 grade; Typ . 58.7% @ 85 grade
- Flux foton ( @ 700ma): Typ . 5.32 μmol/s @ 25 grade; tip . 5.11 μmol/s @ 85 grade
- eficacitatea fluxului foton ( @ 700ma): Typ . 2.62 μmol/j @ 25 grade; Typ . 2.59 μmol/j @ 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1212 (3030 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Intensitate luminoasă: | 125 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 1134 MW |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.8 V |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,02 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM4.HW |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED - Putere mare |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Partea # Alias: | Q65113A8901 |
Tag-uri populare: gw cssrm4.hw - sjsm - h7h8 - 1, China GW CSSRM4.hw - SJSM-H7H8-1 Producători, furnizori, fabrici din fabrică, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520dB p, SFH 4043
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







