
Descriere
LED -ul XLAMP® CXB1304 este cel mai compact membru al celei de -a doua generații a familiei CXA care oferă o eficacitate cu până la 30% mai mare și cu 20% mai mari lumeni decât prima generație în aceleași LES mici. Schițele cu LED -uri CXA de a doua generație de performanță mai mare sunt compatibile cu prima generație, oferind o scădere - în actualizarea performanței la proiectele LED -uri CXA existente pentru a scurta ciclul de proiectare a luminilor și pentru a îmbunătăți timpul de piață. Disponibil în 2 -etape, 3 -etape și 5 -etape Easywhite® și coșuri de culoare premium cu 2 etape și cu 3 pasuri, LED -ul CXB1304 oferă o ieșire mare de lumeni și o eficacitate ridicată într -un pachet unic, ușor de utilizat, care elimină nevoia de a reflona lipirea, permițând producătorilor de iluminat în mod rapid să adreseze rapid aplicațiile de iluminare cu factori mici. Ghidul de proiectare a LED -urilor familiei CX oferă informații de bază cu privire la cerințele pentru a utiliza LED -ul CXB1304 cu succes în proiectele de iluminat.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri de cob alb |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | Cob - cip - pe bord - |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 355 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 115 ° |
| If - înainte curent: | 400 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 9 V |
| Evaluarea puterii: | 3.6 W |
| Lungime: | 13.35 mm |
| Lăţime: | 13.35 mm |
| Înălţime: | 1,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 85 C |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 6 mm |
| Forma obiectivului: | Rotund apartament |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | CXB1304 |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 13,35 mm x 13,35 mm x 1,55 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Xlamp |
| Tip: | Mid - LED -uri de putere |
| Greutate unitară: | 0.026455 oz |
Tag-uri populare: CXB1304-0000-000C0UA427G, China CXB1304-0000-000C0UA427G Producători, furnizori, fabrică, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XPPAWT-H0-0000-0000U50DT, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







