
CMA1303-0000-000N0U0A30G
LED-uri albe White 3000 K 92-CRI, XLAMP CMA1303-36V
Descriere
Familia XLAMP® High - Familia cu curent LED -uri este optimizată pentru ieșirea, eficacitatea și fiabilitatea lumi de cea mai bună clasă, eficacitatea și fiabilitatea la curenții cu unitate mare. LED -urile XLAMP CMA împărtășesc același pachet de design și dimensiuni LES ca și industria Cree LED - LED -uri de densitate standard CXA2, permițând producătorilor de iluminat să abordeze o gamă de cerințe de performanță pentru aplicații precum track, iluminare în aer liber și iluminat în aer liber folosind o singură platformă ușoară - la - platformă de utilizare. Schițele cu LED-uri de înaltă curent XLAMP sunt disponibile în pubele Easywhite® cu 2 etape, în 3 pași și în 5 pași.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Cree a condus |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri de cob alb |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 0505 (1313 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 659 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 92 |
| Unghiul de vizualizare: | 116 ° |
| If - înainte curent: | 175 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 36 V |
| Evaluarea puterii: | 6.3 W |
| Lungime: | 13.35 mm |
| Lăţime: | 13.35 mm |
| Înălţime: | 1,15 mm |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 140 C |
| Culoarea obiectivului: | Galben |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 4,5 mm |
| Forma obiectivului: | Apartament rotund |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | CMA1303 |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Cree a condus |
| Dimensiunea LED -ului: | 13,5 mm x 13,5 mm x 1,7 mm |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Greutate unitară: | 0,572232 oz |
Tag-uri populare: CMA1303-0000-000N0U0A30G, China CMA1303-0000-000N0U0A30G Producători, furnizori, fabrică, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-00-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XQERED-H0-0000-000000401
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







