
Descriere
Informații generale
• Materialul obiectiv PMMA 8N
• Temperatură de funcționare -40 grad ~ +70 grad
• Rata de transmisie a luminii 400nm ~ 900nm> 90%
- Dacă este necesar, curățați lentile cu săpun ușor, apă și pânză moale.
- Nu folosiți niciodată solvenți de curățare comercială pe lentile, cum ar fi alcoolul.
- Vă rugăm să gestionați sau să instalați lentile cu mănuși purtând, uleiurile de piele pot deteriora lentilele sau caracterul său optic
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Optică LedLink |
| Categorie de produse: | Lentile și adunări LED |
| ROHS: | Detalii |
| Tipul produsului: | Lentile LED |
| Tip: | Adunarea obiectivului |
| Pentru utilizare cu: | LED -uri Cree |
| Diametru: | 22,4 mm |
| Unghiul de vizualizare: | 10 ° |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Optică LedLink |
| Culoare: | Clar |
| Înălţime: | 9.63 mm |
| Formă: | Rundă |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 100 |
| Subcategorie: | Iluminat cu LED |
| Stil de terminare: | PCB |
| Greutate unitară: | 0,252566 oz |
Tag-uri populare: ll01zz - ex10l06 - M2, China LL01ZZ-EX10L06-M2 Producători, furnizori, fabrică
O pereche de:Ll01cr - blu03l06
Următoarea:Ll01cr - AFC10L06-M2
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







