
Cp13071_irene - ir-12
LEDII LED -uri și asamblări de securitate - Asamblare IR
Descriere
Lentilele optice Ledil Irene IR sunt o singură familie de lentile de reflecție internă totală (TIR) cu mai multe modele de fascicul pătrate. Aceste lentile LED LEDIL sunt concepute pentru LED -uri IR și optimizate pentru a se potrivi cu diferite distanțe focale optice ale camerei. Această familie Irene oferă o dimensiune leila compactă, iar fascicule optimizate îl fac o soluție perfectă pentru camerele CCTV. Lentilele LED Irene sunt concepute special pentru supravegherea CCTV.
Caracteristici
- Proiectat pentru supraveghere CCTV
- Fascicul dreptunghiular conceput pentru a se potrivi cu câmpul de vedere dreptunghiular al unui senzor de cameră
- Lățimile fasciculului sunt optimizate pentru optica camerei focale diferite
- Irene are aceeași amprentă ca și familia de optică cu diametrul de 21,6 mm, cu diametrul de 21,6 mm
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Ledil |
| Categorie de produse: | Lentile și adunări LED |
| ROHS: | Detalii |
| Atinge - svhc: | Detalii |
| Tipul produsului: | Lentile LED |
| Tip: | Adunarea obiectivului |
| Pentru utilizare cu: | SFH4715S |
| Diametru: | 21,6 mm |
| Unghiul de vizualizare: | 25 ° |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Ledil |
| Culoare: | Alb |
| Înălţime: | 14.28 mm |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 112 |
| Stil: | Rundă |
| Subcategorie: | Iluminat cu LED |
| Stil de terminare: | Adeziv, pin |
| Greutate unitară: | 0,165788 oz |
Tag-uri populare: cp13071_irene - ir - 12, China CP13071_irene-IR-12 Producători, furnizori, fabrică, CS15418_Strada-IP-2X6-CCL, Obiectivul Ledil
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







