
CA14602_veronica - sq - mini - o
Lentile LED și ansambluri Lentile Square 13.9x13.9mm (d) 8.86mm
Descriere
Veronica - sq - mini - o ~ 15 grade + 50 grad ovală fascicul oval
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Ledil |
| Categorie de produse: | Lentile și adunări LED |
| ROHS: | Detalii |
| Tipul produsului: | Lentile LED |
| Tip: | Adunarea obiectivului |
| Pentru utilizare cu: | Cree, Lumileds, Nichia, Osram, Samsung, Seul |
| Ambalaj: | Tavă |
| Marca: | Ledil |
| Înălţime: | 8,86 mm |
| Lungime: | 13,9 mm |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 252 |
| Stil: | Pătrat |
| Subcategorie: | Iluminat cu LED |
| Stil de terminare: | Bandă, pin |
| Lăţime: | 13,9 mm |
| Greutate unitară: | 0,038801 oz |
Tag-uri populare: CA14602_veronica - sq - mini - o, China CA14602_veronica - sq - mini - o Fabricatori, furnizori, fabrică, CS15418_Strada-IP-2X6-CCL, Obiectivul Ledil
O pereche de:C14128_tatiana-1x4-b
Următoarea:CA12012_LAURA - o - pin
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







