
C15958_strada - sq - cy - np
Lentile LED și ansambluri Lens Square 1 POS 25x25mm (d) 10,1mm (H)
Descriere
Strada - sq - cy - NP fascicul pentru iluminatul cu baldachin cu distribuția luminii batwing. Potrivit pentru iluminarea simetrică a tunelului.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Ledil |
| Categorie de produse: | Lentile și adunări LED |
| Restricții de expediere: |
Mouser nu vinde în prezent acest produs în regiunea dvs. |
| Tipul produsului: | Lentile LED |
| Tip: | Obiectiv |
| Pentru utilizare cu: | Cree, Lumileds |
| Marca: | Ledil |
| Culoare: | Clar |
| Înălţime: | 10,1 mm |
| Lungime: | 25 mm |
| Formă: | Pătrat |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 2058 |
| Subcategorie: | Iluminat cu LED |
| Lăţime: | 25 mm |
| Greutate unitară: | 0,108467 oz |
Tag-uri populare: C15958_STRADA - SQ - cy - np, China C15958_strada - sq - cy - NP Fabricators, furnizor, fabrică de fabrică, CS15418_Strada-IP-2X6-CCL, Obiectivul Ledil
O pereche de:CP11632_LXP3-D
Următoarea:C17717_zoe - 30-zoom-sub
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







