
Descriere
Driverele medii cu LED-uri XLG-240 AC/DC sunt de 240W drivere care prezintă un mod de putere constantă. Media Well XLG-240 funcționează de la 100VACla 305VACși oferă modele cu curenți diferiți de la 700mA la 6.66A. XLG -240 funcționează de la -40 grad la +90 temperatura carcasei gradului sub convecție aeriană gratuită, datorită eficienței ridicate de până la 93% și un design fără fan. Carcasa metalică și protecția împotriva intrării IP67 permit șoferilor LED să se potrivească aplicațiilor interioare și exterioare.
Caracteristici
- Funcționare constantă de putere la 70% până la 100% tensiune de ieșire
- 100VACla 305VAC(Clasa I) Gama de intrare
- 700mA până la 6.66A Interval curent
- Scurt - circuit, supratensiune și peste - Protecția temperaturii
- Carcasă metalică cu rating IP67 pentru aplicații interioare și exterioare
- 3 - în - 1 funcție de întunecare cu dim-off și izolare
- 6kV/4kV (10kV/6kV opțional) Protecția la supratensiune
- Intrare peste - Protecția tensiunii, îndeplinește regulamentul India (EESL)
- Mai mare de 50.000 de ore de viață
- Garanție de 5 ani
Aplicații
- Iluminare pentru zgârie -nori
- Iluminat de stradă
- Iluminatul inundațiilor
- Iluminare scenică
- Iluminat de pescuit
- Iluminat de horticultură
- Bay Iluminat
- Tastați HL pentru utilizare în clasa I, Divizia 2
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare cu LED |
| ROHS: | Detalii |
| Mod de funcționare: | Putere constantă (CP) |
| Curent de ieșire - canal 1: | 4.9 A |
| Tensiune de ieșire - canal 1: | 60 VDC |
| Putere de ieșire: | 239.6 W |
| Tensiune de intrare: | 100 VAC până la 305 VAC, 142 VDC la 431 VDC |
| Întunecare: | Fără întunecare |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Stil de montare: | Mount șasiu |
| Lungime: | 219 mm (8.622 in) |
| Lăţime: | 63 mm (2,48 in) |
| Înălţime: | 35,5 mm (1.398 in) |
| Industrie: | Industrial |
| Standard: | PFC |
| Rating IP: | IP67 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 90 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Cadru deschis/închis: | Închis |
| Ambalaj: | Vrac |
| Produs: | Surse de alimentare cu LED |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare cu LED |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 16 |
| Subcategorie: | Surse de alimentare |
| Partea # Alias: | XLG - 240 - ha-ph |
| Greutate unitară: | 2.300 lbs |
Tag-uri populare: XLG - 240 - Ha, China XLG-240-HA Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
O pereche de:DDR-15G-3.3
Următoarea:XLG - 320-HA
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







