
Descriere
Sursele de alimentare W și lrs medii {{-450 450 W și LRS -600 600 W sunt un singur sursă de alimentare cu un profil scăzut de 1u (41mm). Adoptarea unui 115VACla 230VACIntrare (selectați după comutator), LRS - 450 și LRS - 600 Dispozitive furnizează o linie de tensiune de ieșire de 5V, 12V, 15V, 24V, 27V, 36V și 48V. În plus față de eficiența ridicată de până la 92% cu ventilatoarele de viață construite - în lungime -}, sursele de alimentare funcționează de la - 20 grade la +65 grad (LRS-600) sau +70 grad (LRS-450) cu o încărcătură completă. Caracteristicile includ funcții complete de protecție, capacitate anti-vibrație 5G și un design de răcire a ventilatorului exterior. Well medie LRS -450 450 W și LRS -600 600 W Sursele de alimentare de comutare respectă reglementările internaționale de siguranță și oferă o soluție ridicată de alimentare cu prețuri la prețuri pentru diverse aplicații industriale.
Caracteristici
- Circuitul mediu de brevet și proiectarea cazurilor (număr de cerere 202220241473.0, 202230060511.8)
- Rezistă la 300VACIntrare de creștere timp de 5 secunde
- Interval de intrare alternativ selectabil de comutator
- Scurt - circuit, suprasarcină, supratensiune și peste - protecție la temperatură
- Răcire de aer forțat
- Construit - în ventilator de răcire pe - Off Control
- 1U profil scăzut
- Rezistă la testul de vibrații 5G
- Eficiență ridicată, viață lungă și fiabilitate ridicată
- Garanție de 3 ani
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | Înseamnă bine |
| Categorie de produse: | Surse de alimentare de comutare |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | Comutarea consumabilelor |
| Tensiune de ieșire - canal 1: | 12 VDC |
| Numărul de ieșiri: | 1 ieșire |
| Putere de ieșire: | 450 W |
| Cadru deschis/închis: | Închis |
| Tensiune de intrare: | 90 VAC la 132 VAC, 180 VAC la 264 VAC, 255 VDC la 370 VDC |
| Curent de ieșire - canal 1: | 37.5 A |
| Stil de montare: | Şasiu |
| Lungime: | 225 mm (8.858 in) |
| Lăţime: | 124 mm (4,882 in) |
| Înălţime: | 35 mm (1.378 in) |
| Serie: | LRS-450 |
| Marca: | Înseamnă bine |
| Frecvența de intrare: | 47 Hz până la 63 Hz |
| Reglementarea încărcăturii: | Reglementat |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 70 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 20 C |
| Tipul produsului: | Surse de alimentare de comutare |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 15 |
| Subcategorie: | Surse de alimentare |
| Partea # Alias: | LM450-12B12 LM450-20B12 |
| Greutate unitară: | 1.874 lbs |
Tag-uri populare: LRS-450-12, China LRS-450-12 Producători, furnizori, fabrică, HDR-30-12, LRS-350-12, LRS-350-24, Meanwell
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







