
SFH 4726AS A01
Emițători cu infraroșu infraroșu 940nm IR OSLON BLK-Seria
Descriere
SFH 4726AS A01 Serie Black Oslon (940 nm) - 150 grad
Aplicații
- Sensionare în cabină
Caracteristici
- Pachet: silicon clar
- Clasa de robustete de coroziune: 3b
- Calificări: AEC-Q102 calificat
- ESD: 8 kV ACC. la ANSI\/ESDA\/JEDEC JS -001 (HBM, clasa 3b)
- IR Lightsource cu o eficiență ridicată
- emițător cu stivă dublă
- lungimea de undă centroidă 940 nm
- Optimizat pentru o funcționare mare a pulsului de curent
- Rezistență termică scăzută (maxim 6,6 k\/w)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | Emițători cu infraroșu |
| ROHS: | Detalii |
| Intensitate radiantă: | 280 MW\/SR |
| Dacă - Curent înainte: | 1 A |
| VF - tensiune înainte: | 2.65 V |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Calificare: | AEC-Q101 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Culoarea iluminării: | Infraroşu |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | IR IRMITERS (LED -uri IR) |
| Serie: | SFH 4726AS A01 |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 600 |
| Subcategorie: | Comunicări de date cu infraroșu |
| Nume comercial: | Oslon |
| Unghiul de vizualizare: | 150 ° |
| Partea # Alias: | Q65112A0437 |
| Greutate unitară: | 0. 001093 oz |
Tag-uri populare: SFH 4726AS A01, China SFH 4726AS A01 Producători, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, componente LED, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4554
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







