
Descriere
SFH 4716AS OSLON BLACK Series (850 nm) - 150 grad
Aplicații
- Controlul accesului și securității
- autentificare
- Urmărirea corpului
- Automatizarea fabricii
- Automatizarea casei și a clădirilor
- iluminat medical
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | Emițători cu infraroșu |
| ROHS: | Detalii |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Intensitate radiantă: | 350 MW/SR |
| Dacă - Curent înainte: | 1 A |
| VF - tensiune înainte: | 3.2 V |
| Evaluarea puterii: | 5.8 W |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 1,51 mm |
| Culoarea iluminării: | Infraroşu |
| Lungime: | 3,85 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | IR IRMITERS (LED -uri IR) |
| Serie: | SFH 4716AS |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 600 |
| Subcategorie: | Comunicări de date cu infraroșu |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Unghiul de vizualizare: | 150 ° |
| Lăţime: | 3,85 mm |
| Partea # Alias: | Q65113A3217 SFH 4716AS Q65111A6856 |
| Greutate unitară: | 0. 001129 oz |
Tag-uri populare: SFH 4716AS, China SFH 4716AS Producători, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, SFH 4554, SFH 4715a, SFH 4726AS
O pereche de:SFH 4717AS A01
Următoarea:SFH 4715a
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







