
Descriere
DURIS® S 5 GW PSLR31.EM COMPACT, MID - LED -ul DURIS® S 5 se adresează trei niveluri diferite de flux luminos, folosind un singur pachet și un pachet de lipit. Cu eficacități ridicate, calitate a culorii și viață lungă, este alegerea ideală pentru toate aplicațiile generale de iluminat interior.
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | Detalii |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 3030 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5000 K |
| Intensitate luminoasă: | 49,9 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 151 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 150 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 6.2 V |
| Evaluarea puterii: | 930 MW |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,6 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| Cantitatea pachetului din fabrică: | 4500 |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Partea # Alias: | Q65112A6752 |
Tag-uri populare: gwpslr31.em - lrls - xx53 - 1, China Gwpslr31.em - lrls-xx53-1 Fabricanți, furnizori, fabrici din fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, PLPT9 450lc e, PLT5 520dB p, SFH 4727AS A01
O pereche de:GRCSHPM1.23-KQKS-1-0-350-R18
Următoarea:GW pslr31.em - lrls - xx53-1-150-r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







