
Descriere
OSCONIQ® S 5050 GW Q9LR35.PM Cea mai recentă versiune LED QFN 5050 se adaugă la impresionanta sa linie 5050 - în creștere a performanței de înaltă eficacitate combinată cu durata de viață DLC Premium. Acest pachet Osconiq S 5050 -Cadre de plumb își aduce stabilitatea robustetei la un alt nivel, cu o protecție superioară de coroziune, care îmbunătățește în continuare adecvarea pentru iluminatul profesional în aer liber.
Aplicații
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- temperatura culorii: 1800k - 6500 k
- cri: 70 (min.), R9: -50 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 234 lm @ 4000 k
- eficacitate luminoasă: tip . 238 lm/w @ 4000 k
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3500 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 220 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 180 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 5.45 V |
| Lungime: | 5 mm |
| Lăţime: | 5 mm |
| Înălţime: | 0,75 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 4,6 mm x 4,6 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Serie: | OSCONIQ S5050 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 1500 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | OSCONIQ |
| Tip: | Eficiență ridicată |
| Partea # Alias: | Q65113A9317 |
Tag-uri populare: GW Q9LR35.PM - M5N3 - XX56-1, China GW Q9LR35.PM-M5N3-XX56-1 Producători, furnizori, fabrică, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







