
GW PUSRA2.HW - S7T3-M6-1
Φ<_sub>P=4.95 ... 5.70 μmol/s (dacă=700 mA)
Descriere
OSCONIQ ™ P 3737 (2W) GW PUSRA2.HW nou, modernizat High -, condus cu cea mai recentă tehnologie a cipului nostru AMS OSRAM și noua generație de lentile optimizate, oferind performanță de conducere a industriei, robustete superioare și durată de viață lungă. Cu roșii de înaltă eficiență disponibile în trei lungimi de undă, familia oferă cinci culori pentru o ușurință de design și flexibilitate ridicată pentru toate nevoile dvs. de spectru de horticultură.
Aplicații
- Agricultură și horticultură
- divertisment
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet epoxid SMD cu lentilă din silicon
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- Typ. Radiație: 120 grade
- radiant flux ( @ 700ma): tip . 1168 mw @ 85 grade (m3 bin)
- eficiență radiantă ( @ 700ma): Typ . 59.0% @ 85 grade (M3 bin)
- Flux foton ( @ 700ma): Typ . 5.15 μmol/s @ 85 grade (m3 bin)
- eficacitatea fluxului foton ( @ 700ma): tip . 2.60 μmol/j @ 85 grade (M3 bin)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Flux luminos/flux radiant: | 1123 MW |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.83 V |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3,7 mm |
| Lăţime: | 3,7 mm |
| Înălţime: | 2,37 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | P3737 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | OSCONIQ |
| Tip: | LED de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65115A0343 |
Tag-uri populare: GW PUSRA2.HW - S7T3 - M6-1, China GW PUSRA2.HW-S7T3-M6-1 Producători, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4554, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







