
Gw jtlps3.em - jnkl - xx39-1
Φv=60 ... 72 lm, mountingMethode: sdcm 3, 2400 k (if=150 mA)
Descriere
DURIS® E 2835 GW JTLPS3.EM DURIS® E 2835 Flex oferă o gamă completă de CCT de la 1800K la 6500K, cu unghi larg de fascicul și format compact (2,8 mm x 3,5 mm). Acest lucru este esențial pentru aplicațiile de iluminare reglabile și omogene în care Duris® E 2835 Flex este cel mai bine montat la fixare curbă, cum ar fi lumina rotundă a tavanului. Duris® E 2835 nu reușește niciodată să impresioneze prin performanțele sale la nivel de sistem.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- temperatura culorii: 1800k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- flux luminos: tip . 74 lm @ 4000 k
- eficacitate luminoasă: tip . 167 lm/w @ 4000 k
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2400 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 60 lm |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 150 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.96 V |
| Lungime: | 3,25 mm |
| Lăţime: | 2,7 mm |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Forma obiectivului: | Dreptunghi |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | GW JTLPS3.EM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Configurare: | Singur |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 100000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Partea # Alias: | Q65113A9019 |
Tag-uri populare: gw jtlps3.em - jnkl - xx39 - 1, China GW Jtlps3.em - jnkl-xx39-1 Producători, furnizori, fabrică de fabrică, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, componente LED, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLPT9 450lc e, SFH 4726AS
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







