
Descriere
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM Versiunea LED 2835 pre-modelată cu amprenta standard 2835 oferă o valoare competitivă la nivel de aplicație și sistem. Duris E2835 CRI80 oferă o eficacitate excelentă, care îmbunătățește economiile de energie în aplicarea de iluminat, care este importantă pentru a sprijini reglarea eficienței energetice.
Aplicații
- Iluminare interioară
Caracteristici
- Pachet: pachet SMT alb, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- temperatura culorii: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 2 kV ACC. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- Flux luminos: Typ . 39.4 lm @ 4000k
- eficacitate luminoasă: Typ . 224 lm/w @ 4000 k
- Stable VF Dimiting profund la curentul de conducere scăzut de la 1mA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 40,5 LM |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 CRI |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| Dacă - Curent înainte: | 65 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 2.17 V |
| Lungime: | 3,34 mm |
| Lăţime: | 2,84 mm |
| Înălţime: | 0,66 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Configurare: | Singur |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Partea # Alias: | Q65113A7752 |
Tag-uri populare: GW JTLPS1.SM-H5H8-XX58-1-G, China GW JTLPS1.SM-H5H8-XX58-1-G Producători, Furnizori, Fabrica, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4250 Z.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







