
Descriere
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.KM Pre - Versiune LED 2835 cu amprentă standard 2835 oferă o valoare competitivă la nivel de aplicație și sistem. Duris® E 2835 CRI90 oferă o eficacitate bună și închiderea decalajului către CRI80. Acest lucru este important pentru a sprijini reglarea eficienței energetice, având în același timp o calitate bună a luminii.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- flux luminos: tip . 36.8 lm @ 4000 k
- eficacitate luminoasă: tip . 207 lm/w @ 4000 k
- Stable VF Dimming profund la curentul de conducere scăzut de la 1MA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 37,5 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 CRI |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 65 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.73 V |
| Lungime: | 3,2 mm |
| Lăţime: | 2,77 mm |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 105 C |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Configurare: | Singur |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Partea # Alias: | Q65113A8187 |
Tag-uri populare: GW JTLPS1.KM - H3H6 - XX38-1-G, China GW JTLPS1.KM-H3H6-XX38-1-G Producători, furnizori, fabrică, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, PLPT9 450lc e, PLT5 520dB p, SFH 4713a, SFH 4727AS A01
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







