
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX51-1
Φv=24.0 ... 34.5 lm, 6500 k (dacă=60 mA)
Descriere
DURIS ® E 2835 GW JTLMS1.CM
Duris® E 2835 combină o bună eficacitate și un unghi larg de fascicul într -un format compact (2,8 mm x 3,5 mm). Acest lucru este esențial pentru aplicațiile de iluminare omogene în care Duris® E 2835 nu reușește niciodată să impresioneze cu performanțele sale la nivel de sistem.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2200k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- flux luminos: tip . 25 lm @ 4000 k
- eficacitate luminoasă: tip . 141 lm/w @ 4000 k

|
Tip |
Temperatura culorii |
Flux luminos 1 dacă=60 ma φv |
|
GW JTLMS1.CM - G5H1-XX510-1 |
2200 K |
18.0 ... 30.0 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX58-1 |
2700 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G7H2-XX57-1 |
3000 K |
21.0 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G8H2-XX56-1 |
3500 K |
22.5 ... 31.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX55-1 |
4000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX53-1 |
5000 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX52-1 |
5700 K |
24.0 ... 34.5 lm |
|
GW JTLMS1.CM - G9H4-XX51-1 |
6500 K |
24.0 ... 34.5 lm |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 6500 K |
| Intensitate luminoasă: | 8.79 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 26.3 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 60 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.96 V |
| Evaluarea puterii: | 180 MW |
| Lungime: | 3,5 mm |
| Lăţime: | 2,8 mm |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Serie: | GW JTLMS1.CM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri de putere - |
| Partea # Alias: | Q65113A2642 |
Tag-uri populare: GW JTLMS1.CM - G9H4 - XX51-1, China GW JTLMS1.CM-G9H4-XX51-1 Furnizori, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLPT9 450lc e, PLT5 520EB p, SFH 4554
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







