
GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2
Φv=31.5 ... 39.0 lm, 2700 k (dacă=65 mA)
Descriere
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM Standard (Gen 2)
Introducerea noii generații - 2 DURIS® E 5 care combină eficacitate mai mare și un flux mai mare într-un factor de formă compatibil compact al industriei (5,6 mm x 3,0 mm). Complet compatibil cu dispozitivul nostru Generation-1 pentru o ușurință de înlocuire și actualizare. Perfect adecvat pentru diverse aplicații de iluminare omogenă, cum ar fi tuburi și alte aplicații interioare, cum ar fi farurile și corpurile de fixare încastrate pentru birou.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 85 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 5 kV acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- flux luminos: tip . 36 lm @ 4000k
- eficacitate luminoasă: tip . 204 lm/w @ 4000k
|
Tip |
Temperatura culorii |
Flux luminos 1 dacă=65 ma φv |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H3H7-XX58-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H4H7-XX57-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H7-XX56-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX55-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H6H8-XX53-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A232-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX52-1-2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-A131-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| GW JDSTS2.EM - H5H8-XX51-1-2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 2700 K |
| Intensitate luminoasă: | 11.4 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 34,5 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 65 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.75 V |
| Evaluarea puterii: | 180 MW |
| Lungime: | 5,6 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,6 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Serie: | GW JDSTS2.EM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri cu putere redusă |
| Partea # Alias: | Q65112A8998 |
Tag-uri populare: GW JDSTS2.EM - H3H7 - xx58-1-2, China GW JDSTS2.EM-H3H7-XX58-1-2 Producători, Furnizori, Factory, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLPT9 450lc e, PLT5 520EB p, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







