
GW JDSTS2.CM - GWH3-A737-1-2
Φv=27.0 ... 33.0 lm, 3000 k (dacă=65 mA)
Descriere
DURIS® E 5 GW JDSTS2.CM (GEN 2)
Introducerea noii generații - 2 DURIS® E 5 care combină eficacitate mai mare și un flux mai mare într-un factor de formă compatibil compact al industriei (5,6 mm x 3,0 mm). Complet compatibil cu dispozitivul nostru Generation-1 pentru o ușurință de înlocuire și actualizare. Perfect adecvat pentru diverse aplicații de iluminare omogenă, cum ar fi tuburi și alte aplicații interioare, cum ar fi farurile și corpurile de fixare încastrate pentru birou.
Aplicații
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- esd: 5 kV acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- flux luminos: tip . 30 lm @ 4000k
- eficacitate luminoasă: tip . 171 lm/w @ 4000k

|
Tip |
Temperatura culorii |
Flux luminos 1 dacă=65 ma φv |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-A838-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GVH2-XX58-1-2 |
2700 K |
25.5 ... 31.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-A737-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - GWH3-XX57-1-2 |
3000 K |
27.0 ... 33.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A636-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX56-1-2 |
3500 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-A535-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H1H4-XX55-1-2 |
4000 K |
28.5 ... 34.5 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A333-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX53-1-2 |
5000 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A232-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX52-1-2 |
5700 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-A131-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
|
GW JDSTS2.CM - H2H5-XX51-1-2 |
6500 K |
30.0 ... 36.0 lm |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Pachet / caz: | 5630 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Intensitate luminoasă: | 9.38 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 27,8 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 65 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.75 V |
| Evaluarea puterii: | 180 MW |
| Lungime: | 5,6 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 0,6 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Serie: | GW JDSTS2.CM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65112A8859 |
Tag-uri populare: GW JDSTS2.CM - GWH3 - A737-1-2, China GW JDSTS2.CM-GWH3-A737-1-2 Producători, furnizori, fabrică, BPY 62 3 4, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., LY R976 PS 36 0 20 R18, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







