
GW JCLPS2.EM - H2H8-A737-1-2
Φv=30.0 ... 40.5 lm, 3000 k (dacă=65 mA)
Descriere
Duris ® E 3 GW JCLPS2.EM (Gen 2)
Introducerea noii generații - 2 Duris® E 3 care combină eficacitate mai mare și un flux mai mare într -o industrie compactă - factor de formă compatibil (3,0 mm x 1,4 mm). Perfect adecvat pentru diverse aplicații de iluminare omogenă, cum ar fi iluminatul liniar, precum și aplicațiile subțiri.
Aplicații
- lumini de zonă
- Downlights/Spotlights
- retrofite lampă
- iluminare de dispoziție
- Lampa de masă
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2700k - 6500 k
- cri: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- flux luminos: tip . 33.7 lm @ 4000k
- eficacitate luminoasă: tip . 182 lm/w @ 4000k
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Pachet / caz: | 3014 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Intensitate luminoasă: | 9.08 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 27,5 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 65 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.85 V |
| Evaluarea puterii: | 200 MW |
| Lungime: | 3,03 mm |
| Lăţime: | 1,35 mm |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Serie: | GW JCLPS2.EM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65112A8481 |
Tag-uri populare: GW JCLPS2.EM - H2H8 - A737-1-2, China GW JCLPS2.EM-H2H8-A737-1-2 Producători, furnizori, fabrică, BPY 62 3 4, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, PLPT9 450lc e, PLT5 520dB p, SFH 4554, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







