
Descriere
Oslon ™ Square GW CSSRM3.PM a cincea generație de Piața Oslon cu performanțe îmbunătățite. Cele mai multe leduri de putere compacte - cu o robustete superioară bine cunoscută, fiabilitate ridicată, durată de viață lungă și rezistență termică scăzută.
Aplicații
- Agricultură și horticultură
- divertisment
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Temperatura color: 2200k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 357 lm @ 4000 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 182 lm/w @ 4000 k, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1212 (3030 metrică) |
| Culoarea iluminării: | Alb |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Flux luminos/flux radiant: | 380 LM |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,02 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Serie: | GW CSSRM3.PM |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED - Putere mare |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Partea # Alias: | Q65113A8685 |
Tag-uri populare: GW CSSRM3.PM - n7p1 - xx57-1, China GW CSSRM3.PM-N7P1-XX57-1 Furnizori, Furnizori, Fabrica, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4043, SFH 4250 Z., SFH 4726AS, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







