
GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1
LED-uri albe OSRAM OSLON Square, GW CSSRM3.EM
Descriere
OSLON® Square GW CSSRM3.EM A cincea generație de OSLON Square cu model de radiație îmbunătățit și performanță îmbunătățită. Cele mai compacte-LED-uri de putere mare, cu robustețe superioară binecunoscută, fiabilitate ridicată, durată de viață lungă și rezistență termică scăzută.
Aplicații
- Divertisment
- Iluminat de interior
- Iluminat exterior și industrial
Caracteristici
- Pachet: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Tip. Radiație: 120 de grade (emițător lambertian)
- Temperatura de culoare: 2700K - 5700K
- CRI: 80 (min.), 82 (tip.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kV conform. conform ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- Flux luminos: tip. 301 lm @ 3000 K, 85 de grade
- Eficacitate luminoasă: tip. 153 lm/W @ 3000 K, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | ams OSRAM |
| Categoria de produs: | LED-uri albe |
| RoHS: | |
| Culoare iluminare: | Alb Cald |
| Lungime de undă/Temperatura de culoare: | 4000 K |
| Intensitate luminoasă: | 101 cd |
| Flux luminos/flux radiant: | 320 lm |
| Indicele de redare a culorilor - CRI: | 80 |
| Unghi de vizualizare: | 120 de grade |
| Dacă - Redirecționează curent: | 700 mA |
| Vf - Tensiune directă: | 2.8 V |
| Putere nominală: | 2 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,02 mm |
| Temperatura minima de functionare: | - 40 C |
| Temperatura maxima de functionare: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM3.EM |
| Ambalare: | Tambur |
| Ambalare: | Bandă tăiată |
| Marca: | ams OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tip produs: | LED-uri albe |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED-uri |
| Nume comercial: | OSLON |
| Tip: | LED-uri de putere redusă |
| Partea # Aliasuri: | GW CSSRM3.EM-N5N7-XX55-1-700-R33 Q65113A5020 |
Tag-uri populare: gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1, China gw cssrm3.em-n5n7-xx55-1 producatori, furnizori, fabrica, CUD7QF1A, Pentru condus de Seul, STW0L8PA-G700C10N000, SZ5 M4 W0 C7 S1W0 3535507003 00000000 00004, SZ5 M4 W0 C7 S1W0 3535657003 00000000 00004
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







