
Descriere
Oslon® Square GW CSSRM3.CM a cincea generație de Piața Oslon cu performanțe îmbunătățite. Cele mai multe leduri de putere compacte - cu o robustete superioară bine cunoscută, fiabilitate ridicată, durată de viață lungă și rezistență termică scăzută.
Aplicații
- divertisment
- iluminare interioară
- Iluminare medicală
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
- pachet: pachet ceramic SMD cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- Clasa de robustete de coroziune: 3b
- Temperatura color: 5000k - 6500 k
- cri: 90 (min.), 92 (tip.), R9: 50 (min.)
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- tlci: 98 (tip.), R9: 80 (min.) @ 5700 k
- flux luminos: tip . 288 lm @ 5700 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 146 lm @ 5700 K, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Culoarea iluminării: | Alb neutru |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 5700 K |
| Intensitate luminoasă: | 85,8 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 265 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 90 |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| If - înainte curent: | 700 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.81 V |
| Evaluarea puterii: | 2 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,02 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Serie: | GW CSSRM3.CM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 3000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65113A3897 |
Tag-uri populare: gw cssrm3.cm - m9n4 - a232 - 1 - RL, China GW CSSRM3.CM-M9N4-A232-1-RL Producători, Furnizori, Factorie, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., PLT5 520dB p, SFH 4726AS
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







