
Descriere
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Performanță mai mare. Rezistență termică mai mică. Gama extinsă de condiții de conducere. Acest LED Oslon SSL Family New Generation oferă un model de radiații larg, care permite interacțiune perfectă și diverse modele, inclusiv clustere cu LED -uri de amestecare a culorilor.
Aplicații
- divertisment
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 150 de grade
- Temperatura color: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 153 lm @ 5000 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 156 lm/w @ 5000 k, 85 grade
| ProDuktattribut | Attributwert |
|---|---|
| Hersteller: | AMS OSRAM |
| ProDuktkategorie: | Weiße LED -uri |
| ROHS: | |
| ProDukt: | LED -uri albe |
| Montageart: | SMD/SMT |
| Verpackung/Gehäuse: | SMD-2 |
| Beleuchtungsfarbe: | Alb cald |
| Wellenlänge/Farbtemperatur: | 4500 K |
| Lichtstärke: | 35.4 CD |
| Lichtstrom/Strahlungsleistung: | 144 LM |
| Farbwiedergabe - index - cri: | 70 |
| Ansichtswinkel: | 150 ° |
| If - durchlassstrom: | 350 Ma |
| Vf - durchlassspannung: | 2.85 V |
| Nennleistung: | 1 W |
| Länge: | 3 mm |
| Breite: | 3 mm |
| Höhe: | 1,58 mm |
| Minimale Betriebstemperature: | - 40 C |
| Maximale Betriebstemperature: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Verpackung: | Tambur |
| Marke: | AMS OSRAM |
| Led - größe: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,58 mm |
| Feuchtigkeitsempfindlich: | Da |
| ProDukt - Typ: | LED -uri albe |
| 600 | |
| UnterKategorie: | LED -uri |
| Nume handels: | Oslon |
| TIP: | LED -uri de mare putere |
| Artikel # alias: | Q65111A8239 |
Tag-uri populare: GW CSHPM1.PM - lrlt - xx54 - 1, China GW CSHPM1.PM - lrlt-xx54-1 Producători, furnizori, fabrică, GW JTLPS1 CM JNKN XX55 1, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4043, SFH 4554, SFH 4715a, SFH 4726AS
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







