
Descriere
OSLON® SSL 150 GW CSHPM1.PM Performanță mai mare. Rezistență termică mai mică. Gama extinsă de condiții de conducere. Acest LED Oslon SSL Family New Generation oferă un model de radiații larg, care permite interacțiune perfectă și diverse modele, inclusiv clustere cu LED -uri de amestecare a culorilor.
Aplicații
- divertisment
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 150 de grade
- Temperatura color: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 153 lm @ 5000 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 156 lm/w @ 5000 k, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 4500 K |
| Intensitate luminoasă: | 35.4 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 144 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 150 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.85 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 1,58 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Serie: | GW CSHPM1.PM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Dimensiunea LED -ului: | 3,1 mm x 3,1 mm x 1,58 mm |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 600 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65111A7336 |
Tag-uri populare: GW CSHPM1.PM - lrlt - a434 - 1, China GW CSHPM1.PM - lrlt-A434-1 Producători, furnizori, fabrică, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, componente LED, LY R976 PS 36 0 20 R18, PLPT9 450lc e, SFH 4726AS
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







