
GW cs8pm1.pm - lrlt - a535-1
Φv=130 ... 164 lm, 4000 K (dacă=350 mA)
Descriere
OSLON® SSL 80 GW CS8PM1.PM Performanță mai mare. Rezistență termică mai mică. Gama extinsă de condiții de conducere. Acest LED Oslon SSL Family New Generation oferă un model de radiații prefocalizate, ceea ce îl face alegerea ideală pentru aplicațiile de iluminat la fața locului.
Aplicații
- divertisment
- iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
Pachet -: pachet ceramic SMT cu lentilă din silicon
- Typ. Radiație: 80 grade
- Temperatura color: 3000k - 6500 k
- cri: 70 (min.), 72 (tip.), R9: -40 (min.)
- Lumen Întreținere: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- esd: 8 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- flux luminos: tip . 155 lm @ 5000 k, 85 grade
- eficacitate luminoasă: tip . 155 lm/w @ 5000 k, 85 grade
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri albe |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albe |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | SMD-2 |
| Culoarea iluminării: | Alb cald |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 3000 K |
| Intensitate luminoasă: | 82 CD |
| Flux luminos/flux radiant: | 155 LM |
| Index de redare a culorilor - CRI: | 70 |
| Unghiul de vizualizare: | 80 ° |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.85 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Lungime: | 3 mm |
| Lăţime: | 3 mm |
| Înălţime: | 2,21 mm |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | GW CS8PM1.PM |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Dimensiunea LED -ului: | 3,1 mm x 3,1 mm x 2,35 mm |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri albe |
| 600 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri de mare putere |
| Partea # Alias: | Q65111A7343 |
| Greutate unitară: | 0.000882 oz |
Tag-uri populare: GW CS8PM1.PM - lrlt - a535 - 1, China GW CS8PM1.PM - lrlt-A535-1 Producători, furnizori, fabrică, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, PLPT9 450lc e, SFH 4043, SFH 4554, SFH 4726AS, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







