
Descriere
OSCONIQ® P 3030 GR QSSPA1.23 LED -ul familiei Osconiq P 3030 Family vine cu o robustete superioară bine cunoscută, fiabilitate ridicată, durată de viață lungă, rezistență termică scăzută. Pachet compact și dovedit de 3 mm x 3mm și amprentă stabilită. Abordarea perfectă a aplicațiilor care necesită o eficiență ridicată și o durată de viață lungă.
Aplicații
- Agricultură și horticultură
- divertisment
- Iluminare interioară
- iluminat în aer liber și industrial
Caracteristici
- Pachet: pachet epoxid SMD
- Typ. Radiație: 120 grade
- Întreținere Lumen: Rezultatele testelor conform IESNA LM-80 disponibile
- ESD: 8 kV ACC. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 3B)
- Flux luminos: tip . 87 lm - eficacitate luminoasă: tip . 115 lm/w
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| Produs: | LED -uri roșii |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 1212 (3030 metrică) |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 623 nm |
| Culoarea iluminării: | Roşu |
| Flux luminos/flux radiant: | 90,3 LM |
| Dacă - Curent înainte: | 350 Ma |
| VF - tensiune înainte: | 2.18 V |
| Evaluarea puterii: | 760 MW |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 2,73 mm |
| Forma obiectivului: | Dom |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | GR QSSPA1.23 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 1,63 mm |
| Lungime: | 3 mm |
| Intensitate luminoasă: | 27.1 CD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 125 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| 900 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | OSCONIQ |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 130 ° |
| Lăţime: | 3 mm |
| Partea # Alias: | Q65113A2040 |
Tag-uri populare: GR QSSPA1.23-KQKS-R1R3-1, China GR QSSPA1.23-KQKS-R1R3-1 Producători, Furnizori, Fabrica, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, Ly e67f bada 46 3b5a 50 r18, PLPT9 450lc e, SFH 4713a, SFH 4726AS
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







