
Descriere
DURIS® E 2835 GP JTLPS1.14 Familia de culori Duris® E 2835 oferă eficacitate supremă în standardul industriei rentabile. Duris® E 2835 nu reușește niciodată să impresioneze prin performanțele sale la nivel de sistem.
Aplicații
- Agricultură și horticultură
- divertisment
- iluminare interioară
Caracteristici
- pachet: pachet alb SMT, rășină siliconică difuză colorată
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- radiant flux: tip . 203 mw
- eficiență radiantă: tip . 48%
- Photosynthetic Foton Flux: Typ . 0.93 μmol/s
- eficacitate foton: tip . 2.56 μmol/j
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri purpurii |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 455 nm |
| Culoarea iluminării: | Violet |
| Flux luminos/flux radiant: | 21 LM |
| If - înainte curent: | 150 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.86 V |
| Evaluarea puterii: | 440 MW |
| Culoarea obiectivului: | Nuanțat |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 3,3 mm x 2,8 mm |
| Forma obiectivului: | Dreptunghiular cu sidecutiv |
| Transparența obiectivului: | Difuz |
| Serie: | GP JTLPS1.14 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Ambalaj: | Mousereel |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 0,7 mm |
| Lungime: | 3,5 mm |
| Intensitate luminoasă: | 6.79 CD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| 10000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Duris |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| Lăţime: | 2,8 mm |
| Partea # Alias: | Q65113A1493 |
Tag-uri populare: GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1, China GP JTLPS1.14-M2N1-P1P2-1 Producători, furnizori, fabrică, BPY 62 3 4, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, PLPT9 450lc e, SFH 4250 Z., SFH 4726AS, Suels of VC AGAM 67 4F4G 30 R18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







