
Descriere
Oslon® Pure 1414 GD VJLPL1.14 Oslon Pure® 1414, una dintre cele mai bune densitate a lumenului, eficiență excelentă și omogenitate a culorilor. Oslon Pure® 1414 vine cu spectru de culori complet și temperatura de culoare de la 1800K la 6500K care permit clientului să efectueze reglarea culorilor și clustering strâns. Poate fi utilizat singur, precum și în cluster împreună pentru a obține spectrul de care aveți nevoie.
Aplicații
- Aparate și instrumente
- divertisment
- automatizare din fabrică
- iluminare interioară
- Iluminare medicală
- iluminat în aer liber și industrial
- proiecție și afișare
- robotică
Caracteristici
- pachet: conversia nivelului cipului
- Typ. Radiație: 120 de grade (emițător Lambertian)
- esd: 2 kv acc. la ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, clasa 2)
- radiant flux: tip . 650 mw
- eficiență radiantă: tip . 64 %
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător: | AMS OSRAM |
| Categorie de produse: | LED -uri de culoare unică |
| ROHS: | |
| Produs: | LED -uri albastre |
| Stil de montare: | SMD/SMT |
| Pachet / caz: | 0505 (1414 metrică) |
| Lungimea de undă/temperatura culorii: | 453 nm |
| Culoarea iluminării: | Albastru |
| Flux luminos/flux radiant: | 21.7 LM |
| If - înainte curent: | 350 Ma |
| Vf - tensiune înainte: | 2.93 V |
| Evaluarea puterii: | 1 W |
| Culoarea obiectivului: | Incolor |
| Dimensiuni ale obiectivului: | 1,1 mm x 1,1 mm |
| Forma obiectivului: | Pătrat |
| Transparența obiectivului: | Clar |
| Serie: | Pură 1414 |
| Ambalaj: | Tambur |
| Ambalaj: | Banda tăiată |
| Marca: | AMS OSRAM |
| Înălţime: | 0,75 mm |
| Lungime: | 1,4 mm |
| Intensitate luminoasă: | 7.43 CD |
| Temperatura maximă de funcționare: | + 100 C |
| Temperatura minimă de funcționare: | - 40 C |
| Sensibil la umiditate: | Da |
| Tipul produsului: | LED -uri de culoare unică |
| 1000 | |
| Subcategorie: | LED -uri |
| Nume comercial: | Oslon |
| Tip: | LED -uri de culoare unică |
| Unghiul de vizualizare: | 120 ° |
| Lăţime: | 1,4 mm |
| Partea # Alias: | Q65113A7186 |
Tag-uri populare: GD VJLPL1.14-UNUO-34-1, China GD VJLPL1.14-UNUO-34-1 Producători, furnizori, fabrică, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, componente LED, Lrtbgvsg vcve 24 aoaq 79 thtj oq 20 s xx, LY R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4715a, Sunt culdn1 vc mamp 67 4e4f 350 r18
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si







